MAINTAIN: КОРИСТЬ ПРЕ- ТА ПРОБІОТИКІВ

By in
1343
MAINTAIN: КОРИСТЬ ПРЕ- ТА ПРОБІОТИКІВ

 

Regul8’s Maintain містить як пребіотик інулін, так і пробіотичні біфідобактерії. Нижче представлена інформація про переваги даних речовин і про те, як дієво вони працюють разом.

Користь для здоров’я пре- та пробіотиків

Інулін та олігофруктоза, добуті з коренів рослини цикорію, є одними з небагатьох речовин на рослинній основі, які офіційно визнані Міжнародною науковою асоціаціацією пробіотиків і пребіотиків (ISAPP4) пребіотиками. Крім того, вони також є харчовими волокнами, тобто клітковиною кореня цикорію. Інулін та олігофруктоза цикорію досягають товстої кишки людини неушкодженими, де біфідобактерії ферментують їх як джерело енергії до коротколанцюгових жирних кислот. Інулін та олігофруктоза є харчовими волокнами, які вибірково збільшують кількість біфідобактерій у шлунково-кишковому тракті та мають науково доведену користь для травної системи. Більше того, з’являється все більше доказів  інших переваг від їхньої дії, таких як підтримка контролю ваги та позитивний вплив на імунну систему. Таким чином, селективне бродіння інуліну та олігофруктози цикорію біфідобактеріями, тобто так званий «біфідогенний ефект», є ключем до позитивного впливу на здоров’я людини. Коротколанцюгові жирні кислоти поглинаються і використовуються як джерело енергії всім організмом. Особливо клітинами товстої кишки, які поглинаючи їх, будуть функціонувати краще і підтримувати регулярне травлення завдяки більш м’яким випорожненням, а також покращувати наш захист від хімічних речовин і патогенів. Є наука про те, що клітковина кореня цикорію може відігравати роль у запобіганні надмірної ваги/ожирінні та зменшенні запалення, яке лежить в основі багатьох захворювань сьогодні. Ферментація волокна кореня цикорію призводить до збільшення кількості біфідобактерій і продукування коротколанцюгових жирних кислот.

Поєднання

Пребіотики та пробіотики можна поєднувати в одному продукті, оскільки пребіотики можуть підтримувати термін зберігання пробіотичного мікроба та підвищувати користь для здоров’я людини. Ця комбінація утворює «синбіотик», який визначається як суміш, що містить живі мікроорганізми та субстрат(и), які вибірково використовуються мікроорганізмами-господарями, що приносять користь для здоров’я господаря.

Ще більше причин приймати Regul8 Maintain щодня для постійної підтримки здоров’я травлення.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)